BİR İNŞAAT

Kuruluş Tarihi 1987
Sektör İnşaat

 

-    Şantiye sahalarından edinilen birikim ve tecrübeli teknik kadrosuyla, 40 yılı aşkın süredir; Türkiye, Türkmenistan ve Özbekistan’da, konut, otel, iş merkezi, alışveriş merkezi, hastane, kongre merkezi gibi kompleks üst yapı işlerinde, betonarme ve ince imalat kalemleri ile 5.000.000 m²’yi aşkın iş bitimiyle, hali hazırda kendi ekip ve ekipmanlarıyla yaklaşık 15 şantiyede taahhüt hizmeti vermekteyiz.
-    Mevcut yapılanması içinde, alanında uzman minimum 15 yıl tecrübeli proje müdürleri, şantiye şefleri ve formenleri ile birlikte; yaklaşık 50.000 m2 lik kalıp malzemesi, kule vinçler, sabit beton pompaları, hidrolik ve örümcek beton dağıtıcıları ile kabı yapı işlerinde; her türlü mekanik ekipmana sahip ince işler ekibi ve yaklaşık 3.000 kişilik iş gücü ile faal şekilde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
-    Tüm çalışmalarımızda uygulama projelerinin birebir ve en kaliteli şekilde uygulanması ve uygulama projesinin geliştirilmesinin yanı sıra, işçi sağlığı ve güvenliğinden hiçbir taviz vermeksizin projelerimizde başarı ile ilerlemekteyiz.
-    Firmamızın başlıca prensipleri, hızlı, kaliteli ve sağlam işçilikle taahhüt işlerimizi zamanında ve eksiksiz teslim etmektir.

  • Altyapı Betonarme İmalatları
  • Üstyapı Betonarme İmalatları
  • Üstyapı İnce İş İmalatları
bir-insaat-1.png