Biz Kimiz?

50 yıla yakın şirket tecrübesini geleceğe yatırımlarıyla birleştiren ve yüksek yetkinlik seviyesini lider personel kadrosuyla pekiştiren SARIKOÇ HOLDING’in temelleri; 1969 yılında KOÇ ELEKTRİK KOLLEKTİF ŞİRKETİ adı altında İstanbul’da atılmıştır. 2018 yılından itibaren sektörel güçlerini perçinleyip SARIKOÇ HOLDING çatısı altında birleşen SARIKOÇ GRUP Firmaları; ileriye dönük planlama, etkin yönetim sistemleri ve teknolojik gelişim sürecine başarıyla girmiş, ulusal ve uluslararası yüksek nitelikli ve motivasyonlu bir oluşum içerisinde yoluna devam etmektedir.

hakkimizda_big

“UZUN SÜRELİ İLİŞKİLER KURMAYI HEDEFLİYORUZ”

Günümüz rekabetçi ortamında siz müşterilerimiz için; en ileri mühendislik teknolojisi ve uygulamalarını yıllar boyunca edindiğimiz bilgi, beceri ve tecrübeyle birleştirerek, müşteri odaklı çalışma anlayışımız, esnek yönetim yaklaşımımız ve kanıtlanmış yönetim prosedürlerimiz ile üstün kalite performansımız üzerine inşa ettiğimiz kusursuz deneyimle her beklentinizi karşılamayı ve bunu her geçen gün aşmayı hedefliyoruz.

“GELECEKTE EN İYİSİNİ ELDE ETMEK İÇİN BURADAYIZ”

Bulunduğumuz sektörde değer yaratan öncü firma sıralamasında ilklerden olan Sarıkoç Holding olarak; doğal kaynakları verimli kullanmak, çevreye saygıyı ve korumayı görev bilmek, bu değerlerin gelecek nesillerce de yaşanmasına öncülük etmek, sektörel faaliyetlerden kaynaklanan çevre etkilerini tespit ederek bunları en doğru şekilde yönetmek, ulusal ve uluslararası kanun, yönetmelik ve mevzuatlara uyarak toplumun gelişimini, çağdaşlaşmasını esas alarak projelerimizde iş güvenliği, çevre ve kalite politikalarına uymayı esas alıyoruz.

“TAM ZAMANINDA DOĞRU HİZMET ANLAYIŞI”

Dünya hergün değişmektedir, bizler bu yarınlara hazır olmak adına hergün bir önceki günden daha çok çalışarak, cesaretimiz, bilgimiz ve yılların getirdiği tecrübelerimizle ilerlemeyi kendimize hedef olarak koymaktayız. Sarıkoç Group Holding firmalarımızın hepsinde atılan her adımda ve aldığımız her kararda, bu değişime yanlızca ayak uyduran değil bir dönüşümde başlatmayı hedeflemekteyiz. Dünyanın 3 kıtası ve 10 ülkesinde yarım asırlık tecrübemizle; “TAM ZAMANINDA DOĞRU HİZMET ANLAŞIYI” ile özgüvenli bir şekilde tüm projelerimizde başarıyı birlikte göğüslediğimiz siz iş ortaklarımızın da sayesinde, büyümeye devam ediyor ve dünyayı yaşamak için harika bir yer haline getiriyoruz. Uluslararası rekabetin içerisinde lider bir firma olma yolunda ilerliyoruz.

VİZYON

Tüm mühendislik gereksinimlerini her zaman daha büyük projelerle buluşturan SARIKOÇ HOLDİNG olarak; iş ortaklarımızın her birini, hem iş sahasında hem de iş dışında en yüksek profesyonel yaşam kalitesine; yüksek tecrübelerimiz, ilkeli ve ahlaki iş anlayışımız, ileri teknolojiyi yakından takip eden mühendis ve üstün liderlik vasıflarını taşıyan yönetici kadromuz ile tüm gereksinimlerinizde ilk tercih olmayı hedefliyor. Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyip gerek yurtiçi gerekse yurtdışında büyük hedeflere başarıyla ilerlemeyi amaçlıyoruz.

MİSYON

Kurulduğu günden bu yana öncü yöntemleriyle SARIKOÇ HOLDİNG; değerli müşterilerinin hayatlarını iyileştiren, yaptığı tüm çalışmalarda sosyal ve kültürel değerlerinden ödün vermeyen, yüksek kaliteli işleriyle ekonomiye katkıda bulunan, dinamik yapısı ve teknolojiyi yakından takip eden yarının mühendis kadrosuyla, müşterilerine tüm gereksinimlerini tek bir adımda sorunsuz bir şekilde sağlamaya kendini adamıştır.

Toplumsal Fayda

Sarıkoç Akademi
Staj Programları
Çalışma Sertifikalar
Dil Sertifakaları
Mesleki Sertifikalar
Vakıf Üyelikleri ve Sosyal Projeler

Sürdürülebilirlik

İş Sağlığı ve Güvenliği
Çevreye ve Doğaya Saygı
İstihdam Alanında Çeşitlilik ve Eşitlik Raporları

Yükümlülükler

Kalkınma Hedefleri
Etik İlkeler
Eşitlikçi İstihdam Hassasiyetleri

Kalite Belgelerimiz

ISO 9001 : 2015
ISO 14001 : 2015
ISO 45001 : 2015